• Vali kategooria

Firmast

Meist räägib kõige paremini meie tehtud töö.
Suurt osa meie viimaste aastate tööst võib igaüks minna vaatama: need on spordisaalid, kauplused, äripinnad. Tehtud tööde loetelu ja fotod on näha meie kodulehel.

Meie töö kõige suuremaks tunnustuseks peame püsitellijate olemasolu – mitmetele tellijatele ehitame ikka ja jälle. See on võimalik ainult tänud vastastikusele usaldusele, poolte heale koostööle ja väga headele tulemustele. Samasugune usaldus ja lugupidamine on aluseks ka meie püsivale koostööle paljude meie (all)hankijatega.

Ehitustöö on oluline, kuid väga lühike etapp ehitise/ruumide kogu eluajast. Meie jaoks algab ehitamine koostööst tellijaga ülesande püstitamisel ja täpsustamisel, oleme abiks projekteerimisel ja võimalike lahenduste väljapakkumisel ning optimaalse lahenduse otsimisel, teeme ehitustööd (peatöövõtt, töövõtt, projektijuhtimine) ja saavutame tellija seatud eesmärgi, oleme tellijale abiks ehitise hooldamisel, remondil, parenduste tegemisel. Oleme tellijale partneriks suurte ehitustööde ja pisemate remontide puhul – oluline on saavutada tellija eesmärk

Teeme äripindade, kaubanduspindade, büroode, tootmispindade ja teeninduspindade ehitamist, ümberehitamist, remonti ning parendamist. Ehitame keskkonnasüsteeme (vesi ja kanalisatsioon, küte, ventilatsioon, jahutus), teeme kõiki sisetöid.

Avatus, ausus, lubaduste täitmine
Venso Ehitus OÜ

ERAMU TARTUMAAL, 2011-2012

MYFITNESS, TARTU KESKLIN, 2013

Eramu Tartumaal, 2011-2013

Kivilõpe kalakaitsekordon

Comments are closed.